Yükleniyor...

1-Bir Marifet Döner konseptini oluşturmanın ortalama bedeli ne kadardır?
Bölge ve mağazanın büyüklüğüne göre bütçeler farklılık göstermektedir. Ancak istediğiniz lokasyonu belirledikten sonra franchise sorumlularımız gelip mağaza ve lokasyon kontrolü yaparak size bütçe ve bölge hakkında bilgilendirme yapmaktadırlar.
2. AVM için başvuruları siz mi yapıyorsunuz yoksa aday kendisi mi yapıyor?
Genel itibari ile aday kendisi yapıyor ancak AVM ile irtibat kurmada Marifet Döner yardımcı oluyor.
3. Et sevkiyatı nasıl gerçekleşiyor?
Ürünlerimiz Danet güvencesi ile üretilir, özel paketler halinde soğutmalı araçlar ile tek merkezden sevk edilir.
4. Bayide çalışacak olan personeli siz mi buluyorsunuz?
Bayi personelini kendisi buluyor ancak Personelin tüm eğitimi Marifet Döner merkezde yada bölge müdürlüklerinde veriliyor.
5. Ortalama tadilat süreci ne kadar sürüyor?
Tadilat, dekorasyon ve ekipman tedariki 4 hafta ile 6 hafta arasında değişkenlik göstermektedir.
6. Mağaza tadilat, dekorasyon, ekipman tedariğini Marifet Döner anahtar teslim mi yapıyor?
Birlikte çalıştığımız mimarlık firmaları tarafından mimari proje çizimi, inşaat aşaması anahtar teslimi şeklinde yapılmaktadır.
7. Tüm ürünleri Marifet Döner’den almak zorunda mıyım?
Marifet Döner kurumsal bir marka olduğu için her bir şubesindeki ürün ve hizmet standardını sağlayabilmek için tüm ürünlerin en uygun koşullarda satın almasını sağlamak ve gıda güvenliğine uygun bir şekilde soğuk zincir kırılmadan şubelere sevkini gerçekleştirmektedir. Franchise’lerimizden beklentimiz bu işlere zaman ayırmadan ve kafa yormadan tüm konsantrasyonlarını şubelerinin satış geliştirme çalışmalarına odaklamalarıdır.
8. Menü dışı ürün satabilir miyiz?
Markalaşma sürecinde en önemli unsurlardan biri her bir şubede aynı kalitede ürün ve hizmetin sunulmasıdır. Aynı zamanda her bir şubede müşterinin her bir ürünü satın almasına olanak sağlanmasıdır. Bu nedenle şubelerin menü dışı farklı ürünleri satmasına izin vermemekteyiz. Fakat franchise’lerimizin önerileri doğrultusunda arge ekibimiz çalışarak önerilen ürünlerin uygunluğunu değerlendirmektedir.